Kurumlar İçin Sunduğumuz Hizmetlerimiz

OfisHer türlü ofis ihtiyacınıza uygun çözümleri üretiyoruz. Plaza katlarından, komple binalara, atölyelerden geniş depolara kadar her çeşit mülkü satın almanızda veya kiralamanızda pek çok alternatif sunabiliyoruz. Eğer istediğiniz daha özel bir şeyse doğru yerdesiniz. Sizin için uygun araziyi bulup üzerine istediğiniz binayı inşaa edebilir ve gerekirse kullanmadığınız kısımlarınıda kiraya verip ilave gelir elde etmenizi sağlayabiliriz.


ArsaKurumunuz için gerekli olan araziyi pek çok seçenek arasından belirleyebilir ve bu arazi üzerine istediğiniz yapıyı inşaa ettirebilirsiniz. Daha satın alma aşamasından önce entegre hizmetlerimiz sayesinde her türlü gerekli izne sahip doğru konumdaki araziyi alır ve böylece daha sonra çıkabilecek problemleri engellersiniz. Aldığınız arazi üzerine yapmak istediğiniz her türlü özel yapıyı inşaa ettirebilirsiniz. Ses stüdyolarından şarap mahzenlerine kadar pek çok yüksek teknik bilgi gerektiren yapıyı sizin için inşaa edebiliriz.


Turistik TesisSize gerekli olan bina turistik amaçlı ise portföyümüzde bulunan pek çok otel ve tatil köyünden birini seçebilir veya bu amaca uygun kullanımı olan bir binayı satın alabilir ve isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Dalış, kayak gibi özel amaçlı bir turistik tesis planlıyorsanız bu tip alanlara yakın olan bir arazi, bina veya otelide sizin için sağlayabiliriz. Ayrıca entegre hizmetlerimiz sayesinde tesisinizi en baştan pazarlama planlarınıza uygun olarak inşaa ettirebilirsiniz.


FabrikaÜretim yapmak için geniş kapalı ve açık alanlara mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Şirketimiz her türlü sanayi alanını, gerekli olan her çeşit hizmetle size sunuyor; size sadece üretim yapmak kalıyor. Ayrıca size gerekli olan yapıyı sizin için inşaada edebiliriz. Böylece gerek duyabileceğiniz her türlü birim ve dahası ileride gerek duyabileceğiniz her çeşit genişleme alanı en baştan sizin için inşaa edilir.


Mülk Satış ve KiralamaKurumunuzun sahip olduğu mülkleri elden çıkarmak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Sahip olduğunuz mülkler piyasa fiyatlarına uygun olarak değerlendirilir ve mükemmel bir sunumla pazarlanır. Kiralamak istediğiniz mülkleriniz ise uygun kişilere ve kurumlara piyasa değerine kiralanır ve verdiğimiz hukuk hizmetleri ile haklarınız garanti altına alınır. Ayrıca inşaat hizmetlerimiz sayesinde mülkünüzü kiralamanız için gereken yapısal değişiklikleride sizin için gerçekleştirebiliriz.


Proje SatışKurumuzun büyük bir projesi mi var? Bu istisnai yapıyı veya tesisi elden mi çıkarmak istiyorsunuz? Bu noktada sunduğumuz hizmetler ile elinizdeki projeyi gerekirse daha yapım aşamasından pazarlıyoruz. Sunduğumuz finans hizmetleri ile de gerekirse yapınızı veya tesisinizi tamamlayarak satmanızı da sağlayabiliriz. Bu sayede projenizin satışından elde edeceğiniz kârı arttırmış olursunuz.


FinansmanKurumunuzun yapı ihtiyacı var ama finansman sorunları da var. Eğer size gerekli olan finansmanı nereden karşılayacağınızı bilmiyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz. Kurumunuzun yapı ihtiyacını uygun finansman ile karşılayabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler sadece kredi tiplerini değil yabancı ortaklıklarıda kapsar. Bu sayede size sadece kısa ve orta vadeli değil uzun vadeli de çözümler sunarız. Ayrıca büyük projelerde Joint Venture’ların kurulmasınıda sağlayabiliriz.


Entegre HizmetlerEn baştan her şeyin planlı olması sizin için daha iyi olmaz mı? Böylece daha projenizi çizerken en sonda yapıda bulunan ancak gelecekte kullanacağınız alanların kısa vadeli kiralamalarını dahi planlayabilirsiniz.Entegre hizmetlerimiz sayesinde projenin hazırlanması, finansmanın bulunması, uygun alanların bulunması, resmi işlemlerin tamamlanması, inşaatın yapılması ve en sonda ileriki aşamalar için kullanılması planlanan alanların kısa vadeli olarak kiralanması sizin için sorun olmaktan çıkıyor ve sadece tek bir noktadan yürüttüğünüz basit bir işlem oluyor.


Atalay EMLAK'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.