Fonlar İçin Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Özel YapılarBelli alanlarda yatırım konusunda uzmanlaşmış olan yabancı fonların en büyük sıkıntısı bu alanlarda hizmet verebilecek kuruluşların eksikliğidir. Firmamız bu eksikliği dolduruyor. Sahip olduğumuz portföyümüzde bu tip yatırımlar için alt bölümler oluşturuyoruz. Böylece turistik tesis, fabrika ve hatta petrol rafinerisini bile yatırımcılara sunabiliyoruz. Bunun ötesinde yabancı fonların en büyük sıkıntılarından biri olan teknik bilgi eksikliği bizim için söz konusu değil. En basit EBITTA hesaplarından daha karmaşık ARIMA Forecast ‘e kadar her konuda size yardımcı olabilecek kadromuzla teknik hesaplarınızı isterseniz biz yapıyoruz isterseniz gerekli veriyi sağlıyoruz.


Arsa ve İnşaatYabancı fonların arsa işlemleri, inşaat, restorasyon gibi pek çok alandaki ihtiyaçlarını biz gideriyoruz. Bu fonlara müteahitlere verdiğimiz hizmetlerin tamamını verebiliyoruz. Hatta entegre servisimiz ile bu konudaki bütün ihtiyaçları tek bir merkezden tamamıyle giderebiliyoruz. Bunun ötesinde fonların ihtiyacı olan özel inşaat işlerinide yüksek teknik bilgimiz sayesinde halledebiliyoruz. Özellikle sualtı inşası ve prefabrik yapılar konusundaki uzmanlıklarımızla pek çok özel projeyi gerçekleştirebiliyoruz.


Konut ve OfisYabancı fonların yüksek kira getirisi amaçlı yaptıkları yatırımlarda onlara üstün hizmetlerimizle yol gösteriyoruz. Sadece geniş portföyümüz değil her türlü finans hesabını yapabilen uzmanlarımız ve gelişmiş bilgi ağımız ile her türlü piyasa gelişmesini öngörebiliyoruz. Ayrıca satış sonrasında fonların kiralama hizmetlerini de gerçekleştirerek bu alanda da onlara kolaylık sağlıyoruz. Yabancı fonların sadece çift taraflı emlak hizmeti değil aynı zamanda nitelikli piyasa bilgisi ve uzman finansal danışmanlık hizmeti almasını sağlayan bu uygulamamız entegre servisler arayan fonlar için kesin çözümdür.


Finans hizmetleriYabancı fonlara sağladığımız ayrıcalıklı hizmetler arasında yatırım planlama hizmetleride bulunuyor. Yabancı fonları sadece doğru bilgi ile değil bölgeye özel yeni hesap yöntemleri ile de destekliyoruz. Bu hizmetimizin en önemli özelliği tamamiyle bizim tarafımızdan hazırlanacak bir yatırım planı sunma imkanıdır. Burada amaç yatırımcının sadece harcayacağı parayı değil doğru olarak kazanacağı parayıda hesaplamaktır. Bu amaçla oluşturulacak entegre yatırım planı pek çok noktada yatırımcının sorularını cevaplayacak ve karar aşamasını kolaylaştıracaktır.


Competitive Intelligence Services (İstihbarat)Bir pazar hakkında bilgi sahibi olmak herhangi bir yatırımcıyı pek çok zarardan koruyabilir. Doğru kararların alınmasını ve etkili bir şekilde kaynakların kullanımını sağlayabilir ve her şeyden önemlisi kârı artırabilir. Bu noktada şirketimiz yabancı fonlar için çok önemli bir fırsat sunuyor. Rekabete dayalı İstihbarat Hizmetleri (Competitive Intelligence Services) yatırımcıları her türlü pazar bilgisinin ötesinde rekabet avantajları (Competitive Edge) hakkında da bilgilendiriyor ve dezavantajları nasıl avantaja çevirebileceklerini gösteriyor.


Joint VentureYabancı yatırımcılar için bir joint venture kurmak belki pek çok avantajı nedeniyle bir tercih sebebi olabilir. Ama doğru ortağı bulmak gerçekten bir sorundur. Ortağınızın teknik bilgisi, finansal gücü, piyasa konumu ve en önemlisi güvenilirliği yeterli mi? İşte bu sorunun cevabını bizim sağladığımız istihbarat hizmeti ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca yatırımcılar için sadece buldukları ortakları kontrol etmiyoruz. Aynı zamanda onlar için uygun ortağıda buluyoruz. Böylece yatırımcılar hiçbir joint venture projesine gözü kapalı girmek zorunda kalmıyorlar. Güçlü ortakları sayesinde yatırımcılar kısa zamanda planlarını gerçekleştirme fırsatı buluyorlar.


Destek HizmetleriŞirketimiz ayrıca mevcut projeleriniz içinde pek çok alanda iyileştirme sağlıyor. Bu sayede projeniz yüksek kalitede destek hizmeti alabiliyor. Ayrıca entegre hizmetlerimiz sayesinde pek çok işinizi bize devredebilir ve asıl projenize odaklanabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz arasında yer alan bilişim teknolojileri servisimizle (IT) artık dünyanın her yerinden yatırımızı izleyebilir, her türlü bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Lojistik hizmetimiz ise hem yurtiçi hem yurtdışı tedarikçilerinizden gereken her türlü malzemeyi doğru şekilde, doğru miktarda ve doğru zamanda almanızı sağlar.


Entegre HizmetlerBütün hizmetlerimizin size gerekli olanları entegre bir şekilde sunulur. Böylece güçlü bir iş ortağı ile pazara girersiniz. Doğru bilgi, malzeme ve hizmetler için size uygun bir firma aramaz ve birçok firma ile muhatap olmazsınız. Aldığınız hizmetin kalitesinden şüphe etmez ve her şeyden önemlisi bütün hizmetler, malzemeler ve bilgi aynı kaynaktan sağlandığı için planlama ve uyum sorunları ile karşılaşmazsınız. Bu alanda yabancı yatırımcılar için verdiğimiz entegre hizmet piyasa bilgisiden başlayıp, bütün yatırımın planlanması, projelerin oluşturulması, finansman dönüşünün hesaplaması, uygun alanların bulunması, resmi işlemlerin halledilmesi, inşaatın yapılması, projenin satışı ve projenin yönetimi ile devam etmektedir. Bütün bu aşamalar bilişimsel (IT) entegre olarak yapıldığı için en baştan itibaren proje bittiği zaman konulacak güvenlik kameralarının yeri bile bellidir. Ayrıca her proje sonunda proje analizi yapılmakta böylece bir sonraki proje sırasında olabilecek beklenmeyen durumlar önlenebilmektedir.


Atalay EMLAK'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.