ŞİŞLİ PLAZA
ŞİŞLİ PLAZA
Şişli Plaza İstanbul'un kentsel gelişimi içinde her dönem merkez olma özelliğini taşıyan ve iş merkezlerine rahat ulaşımı ile her zaman gözde bir mekan olan Şişli'de bulunmaktadır. Şişli Plaza, Şişli Büyükdere Caddesi’nden, Beşiktaş Ihlamura bağlantıyı sağlayan 19 Mayıs Caddesi üzerinde, 15.000 m²arsa içinde, rezidans, ofis, mağaza ve otopark gruplarını barındıran 100.000 m²lik bir komplekstir. Birinci yapı (A Blok) 10 katlı büro ve mağaza bloğudur. Rezidans (B Blok), 42 katlı ve 8 tipte fleksibil 147 daire bulunmaktadır. Rezidans (C Blok), 10 katlı ve 4 farklıtipte 32 daire tasarlanmıştır. Dr. Hüsnü Öztürk Caddesinde D ve E ofis blokları bulunmaktadır. Işık ve su oyunlarıyla peyzajı tamamlanmış iç bahçe Açık yüzme havuzu Yürüme ve koşu parkuru Kreş, Etüt Odası ve Çocuk Oyun Bahçesi ile Çocuk Klübü Fitness Salonu, Kondisyon Havuzları, Masaj Odası, Sauna, Squash, Ping Pong Davet ve Toplantı Salonları Bar, Lounge, Bilardo Odası Bilgisayar, İnternet, Faks, Yazıcı, Fotokopi donanımı ile Sekreterya Hizmeti Resepsiyon ve Konsiyerj Hizmetleri Bekleme Salonu, Posta Odası, Kafe, Mini Market
Divan RESIDENCE BOMONTİ
Divan RESIDENCE BOMONTİ
Divan Residence Bomonti Nişantaşı, Taksim ve iş merkezlerine 5 dakika uzaklıktaki Bomonti’de 291 lüks dairesiyle Divan kalitesi ve konforunu bir arada sunuyor. Residence misafirlerinin kullanımına açık Fitness Merkezi ve sosyal alanlarıyla, Divan Residence Bomonti uzun dönemli konaklama için ev konforunu ayrıcalıklı Divan residence hizmetleri ile sunuyor. 7/24 Güvenlik, Kablolu ve kablosuz Internet erişimi, Resepsiyon/Concierge hizmetleri, Şifreli kasa, Fitness Center, Kapalı ve açık yüzme havuzu, Buhar odası, Sosyal Lounge, Tenis Kortu / Basketbol Sahası
Elit RESIDENCE
Elit RESIDENCE
Elit Residence, AL-HUDA İnşaat Sanayi veTicaret A.Ş. ve Koray Holding A.Ş.ortaklığıyla kurulan Elit İnşaat Sanayi veTicaret A.Ş. tarafından inşa edildi. Toplam inşaat alanı 30.037 m2 olan Elit Residence'ın mimari çalışmalarını BSB London Architects yapmıştır. İç mimarlık ve dekorasyon çalışmalarını ise Sinan Kafadar tamamlamıştır. Elit Residence, 5 bodrum katı ile beraber toplamda 40 katlı olup, 61 daireden oluşmaktadır. Elit Residence'in 24.-32. katlarındaki 7 daire özel olarak projelendirildi. İç kullanım alanları farklı dizayn edilmek üzere, alternatifli yerleşim planlarıyla sunulan bu daireler, 364 - 532 m² arasında degişen tam kat, dubleks ve tripleks seçeneklerinden oluşuyor. 9.-23. arasındaki katlarının her birinde, 170 340 m²'lik ve tasarımları farklı ikişer daire yeralıyor. 1.-8. katlarının her birinde ise 3 adet olmak üzere, 170 m² büyüklüğündeki bu daireler, farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Elit Residence, 140 mt yüksekliği ile de İstanbul'un en yüksek binaları arasında yer almaktadır. Ayrıca konumu itibariyle muhteşem boğaz manzarasına ve şehir manzarasına da sahiptir.
BEYTEM PLAZA
BEYTEM PLAZA
İstanbul’un merkezi Şişli’de Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan Beytem Plaza metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Cevahir Alışveriş Merkezi, Trump Towers ve Mariott Şişli Otel’e yakın konumdadır. Mecidiyeköy Metrobüs durağı’na 500 m • FSM Köprüsü’ne 8 km •Şişli Mecidiyeköy Metro İstasyonu karşısında • Atatürk Havalimanı’na 18 km • Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km'dir. Avantajlı Özellikleri •Dekorasyonlu, hemen taşınmaya hazır ofisler • Katlarda açılabilen pencereler •Tek katta 612- 800 m2 aralığında ofis seçenekleri •2 borulu fancoil ısıtma soğutma sistemi •7/24 bina güvenliği, CCTV Beytem Plaza'nın mal sahibi Beytem A.Ş dir.
GOLDEN PLAZA
GOLDEN PLAZA
Golden Plaza İstanbul'un merkezi Şişli'de Metronun ve Cevahir Alışveriş merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Konumu dolayısıyla çok prestijli bir iş merkezidir. Hemen karşısında Radisson Blu oteli bulunmaktadır. Golden Plaza 11 katlı bir iş merkezidir. Her kat 860m2 büyüklüğündedir. 430m2 olarak İkiye bölünmüş katlar mevcuttur. Tam katların 6 adet yarım katların 3'er adet kapalı otopark alanı bulunmaktadır. Golden Plaza'nın ilk mal sahibi Beytem A.Ş dir.