Şahıslar İçin Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Emlak Alım ve SatımıBir emlakçı her türlü gayrimenkulü alıp satabilir mi veya kiralayabilir mi? Eğer belli bir değerin üzerinde ise evet. Değerli gayrimenkullerin alıcıları genellikle pek çok seçeneğe sahip olmak isterler. Bu sebepten dolayı bir alıcı birden çok mülkün sahibi olabilir. Biz müşterilerimize villa, yalı ve hatta çiftlik gibi pek çok değerli mülkü yurtiçinde ve yurtdışında sunabiliyoruz. Ofis, konut ve arsa alanında ise uygun mülkleri kolaylıkla sağlıyoruz. Ofis olarak plaza katları, konut olarak rezidanslar ve arsa olarak inşaat amaçlı değerli alanların diğerlerinden ayrı olarak özel portföylerde tutuyoruz.


İnşaatİstediğiniz tipte bir ev bulamadınız mı? Bulduğunuz evi değiştirmek mi istiyorsunuz? Bu konudaki hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Hayalinizdeki evi sizin için inşaa edebilir ve size istediğiniz her türlü yapısal konforu sağlayabiliriz. Arsa üzerinde standart konut inşaatının haricinde çiftlik, villa gibi yapılarıda daha konforlu olacak şekilde değiştiriyoruz. Yaptığımız yapılar ile sizin yaşam standartınız yükseltiyor ve daha sıcak bir ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.


Mortgage ve Finans HizmetleriMülk alırken ve satarken en önemli noktalardan biri getiri hesabıdır. Özellikle yatırım amaçlı yapılan mülk alımlarında bu nokta öne çıkar. Mülkünüzün değer artışı, kira getirisi ve yıllık vergi maliyeti gibi pek çok noktayı ayrıntılarıyla hesaplayabilir ve sizi bu konuda doğru olarak bilgilendirebiliriz. Mülk alımlarında doğru finasman kararlarını almak sizi pek çok dertten kurtarabilir. Size en uygun finansman yöntemini seçmeniz için sizi bilgilendiriyor ve karar vermenizde yardımcı oluyoruz. Böylece konut kredisi veya mortgage gibi basit kararlardan karmaşık birleşik getiri hesaplarına kadar pek çok konuda sizi yönlendiriyoruz.


Yerleşim Destek HizmetleriYeni evinize nasıl taşınacaksınız? Evinizi istediğiniz gibi restore ettiniz mi? Peki sigortalattınız mı? En nihayet eve taşındınız; bu seferde lavabo su sızdırıyor ne yapacaksınız? Bütün bu sorunları hizmetlerimiz ile çözüyoruz. Sizi inşaatçı, usta, nakliyeci ile uğraştırmadan bütün servisleri entegre olarak tek elden sağlıyoruz. Böylece size sadece yeni evinizde oturmak kalıyor. Ayrıca özel isteklerinizide eksiksiz yerine getiriyoruz. Kış bahçesi, yüzme havuzu ve hatta tırmanma duvarı gibi sıradışı ve yapımı zor ekleri evinize uygun bir şekilde ekliyor ve sizi bunları planlama, uygulama ve kontrol etme zahmetlerinden kurtarıyoruz.


Hukuk Destek HizmetleriKiracınız kirayı ödemiyor mu? Evsahibiniz kontrata aykırı olarak artış mı yapmak istiyor? İşte bu sorunların ötesine daha en başta kontratı yaparken geçebilirsiniz. Verdiğimiz hukuk hizmetleri ile kontratınızı haklarınızı en iyi şekilde koruyacak biçimde hazırlıyoruz. Kat mülkiyeti konusunda uzmanlaşmış avukatlarımızla sizin her türlü sorununuzu çözüyoruz. Böylece her konuda gerekli hukuki hizmeti tek bir noktadan almış oluyorsunuz. Ürettiğimiz çözümlerlede uzlaşmayı kolaylaştırıyoruz.


Atalay EMLAK'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.